İçerik Ekleme ve Kaldırma

İÇERİK EKLEME

Blog Sayfamızdan hazırladığınız eğitim içeriklerinizi, dosyalarınızı veya faaliyetlerinizi ilgili kategori altında başlık açarak paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız her türlü içerik üye olurken okuduğunuz ve kabul ettiğiniz kullanım şartlarına uygun olmalıdır.

Paylaştılan her türlü içerikte sorumluluk paylaşımda bulunan kişiye aittir. Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Gönderdiğiniz dosya ve yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.

İÇERİK KALDIRMA

Yazilisinavlar.com sitemizde yer alan dosyaların bir kısmı doğrudan bizim tarafımızca hazırlanmıştır. Bır kısmı ise ziyaretçilerimizin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer dosyalar ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır. Ayrıca dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz. Yazilisinavlar .com ‘da yer alan içerik ve dökümanların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler dosya ve içeriklerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

Sitemizde yayınlanan kelime avı ve çengel bulmacaların tamamı bu site için hazırlanmış veya üretilmiştir. Başka bir sitede paylaşılması ve kullanılması yasaktır. Emeğe saygısızlıktır.

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız…

  • İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİR YADA iletisim@yazilisinavlar.com posta adresinden bize yazabilirsiniz.
  • Kaldırılmasını istediğiniz içeriğiniz varsa iletisim@yazilisinavlar.com‘a posta adresi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir